کار یا...

به کمک فکریتون احتیاج دارم:
 فکر کنید آدمی هستید که" رضایت از کار " و "روابط عاطفی" هردو  نقش  خیلی  مهمی توی احساس رضایتون  از زندگی بازی میکنند.
 حالا فرض کنید  در شرایطی قرار میگیرین که گر بمونین مجبورین کاری رو که دوست ندارین انجام بدید و برای پیدا کردن یک موقعیت کاری خوب باید از کسی که دوست دارین برای همیشه  بگذرین و از کشور خارج شین .. چکار میکنید؟ رابطه عاطفیتونو فدای کار میکنید یا برعکس؟
بهم بگین اگر تو چنین شرایطی بودین چکار میکردین؟

/ 8 نظر / 3 بازدید
شيطون کوچولو

سلام من بيشتر مطالب وب شما رو خوندم اما در مورد کمکی که خاستی بايد بگم شما مجبور نيستيد هيچ کدوم رو فدای ديگری کنيد شما ميتونيد يه تصميم بگيريد که هر دو رو داشته باشيد ولی شايد مجبور بشين يکمی از يکيشون کم کنی و در آينده هر دو رو با هم داشته باشی مثلا کار رو در حال حاضر انتخاب کنی و در آينده هر دو رو با هم داشته باشين البته اين تصميم فقط بستگی به خود شما داره چون اين خود شما هستيد که فقط از وظعيتخودتون و توانایی هاتون اطلاع دارين من لينکيدمت هميشه موفق باشين.

سلام..خوبی عزيزم؟...از اون انتخابای سخته ها...من اگه باشم برعکس...بدون عشق نميشه زندگی کرد

استروفل

اين کامنت قبلی مال منه ها...يادم رفت اسممو بنويسم...من وقتی کوتاه می نويسم بهتر منظورمو ميرسونم البته اينجوری می خوام بعضيا جزيياتو نفهمن...بعدشم مرسی از لطفت..تو هم خيلی مهربونی..نوشته های قبليت رو هم خوندما

شيطون کوچولو

گل] سلام مرسی از توجه شما حتما در متنهای بعدی از فونت بهتری استفاده می کنم هميشه موفق باشی.

امين

معمولا اونایی احساس رو فدای کار ميکنند که در اینده تنها زندگی ميکنند شک نکن که اگه طرف احساس رو گرفتی هيچ وقت در کارت کاملا موفق نمی شی

استروفل

راستی راجع به اينم باز فکر کردم..اگه اميدی هست به عشقم برسم و اونم اينو می خواد که می مونم اگه نه که می رم سراغ همون موقعيت کاری خوب...اونجا هم ميشه از دور ته دلت عاشق باشی...عشق که با فاصله از بين نميره.

ترانه

مرسی که بازم فکر کردی.

آتوسا

من بدون شک کار رو انتخاب ميکنم.